Уругвай – Франція 1:0. Нетовариський Луїс

Уругвай: Фернандо Муслера, Дієго Лугано (Андреас Скотті 46), Себастьян Коатес, Мартін Касерес, Максімільяно Перейра, Альваро Перейра (Крістіан Родрігес 71), Вальтер Гаргано, Егідіо Аревало Ріос (Себастьян Егурен 46), Ніколас Лодейро (Гастон Рамірес 46), Едісон Кавані (Абель Ернандес 66), Дієго Форлан (Луїс Суарес 46)
Франція: Стів Манданда, Бакарі Санья, Ельякім Мангала, Лоран Косельни, Бенуа Тремулінас, Блез Матюіді (Йоан Кабай 76), Етьєн Капу (Жошуа Гілавогі 67), Дімітрі Пайєт, Матьє Вальбуена (Клеман Греньє 67), Йоанн Гуркюфф (Александр Лаказетт 58), Олівьє Жиру (Бафетімбі Гоміс 58)
Попередження: Дієго Лугано 13, Максімільяно Перера 31 – Бафетімбі Гоміс 63, Лоран Косельни 71, Клеман Греньє 87

Уругвай – Франція 1:0. Нетовариський Луїс - изображение 1

leguipe.fr

Збірна Франції через особливості календарю пропускатиме літній тур відбору до Чемпіонату Світу. Тож, заповнювати вікно, відведене для матчів збірних, французи взялись товариськими поєдинками. Футбольним центром Землі французи на цей період обрали для себе Південну Америку. Через кілька днів колектив Дідьє Дешама буде сперечатись зі збірною Бразилії, а сьогодні європейці протистояли Уругваю. Для підопічних Оскара Табареса цей спаринг також був корисним, адже давав можливість в бойових умовах підготуватись до чергового туру відбору. Становище Уругваю в кваліфікації, до речі, доволі хитке. Після 11-ти зіграних матчів команда Оскара Табареса знаходиться поза прохідною зоною.

В звітному матчі на уругвайців не тиснула відповідальність за результат, але гра Едісона Кавані і компанії й так була далекою від ідеалу. На 9-ій хвилині – удар Мартіна Касереса після подачі від кутового прапорця – це був єдиний вартий уваги момент біля воріт Стіва Манданди за весь перший тайм. А так, мовчав і Едісон Кавані, мовчав і Дієго Форлан…

Французи обережно почали матч, але відчувши вседозволеність з боку суперника – поступово взяли гру під свій контроль. На 11-ій хвилині Фернандо Муслера класним сейвом завадив відзначитись Матьє Вальбуені – епізод видався дуже динамічним.

Старався Дімітрі Пайєт. Півзахисник "Лілля" отримав шанс від Дідьє Дешама – і недаремно. Двічі в першому таймі Пайєт завдяки індивідуальній майстерності опинявся на ударній позиції і пробивав, але добре в рамці воріт працював Муслера.

Після перерви Уругвай став діяти продуктивніше – з'явився на полі Луїс Суарес, і атаки господарів відразу ж набрались гостроти. На 50-ій хвилині Максі Перейра з флангу віддав м’яча на хід Суаресу, нападник відтіснив корпусом опонента і з гострого кута відправив шкіряного повз Стіва Манданду – доволі несподівано французи опинились в ролі наздоганяючих.

Але після голу темп матчу не підвищився, а, навпаки, впав. Французи ніби й намагались йти вперед, хоча бажання "випалювати газон" заради позитивного результату у європейців не спостерігалось. Уругвай ще провів кілька контратак, якими заправляв одіозний Луїс Суарес, але, в підсумку, розійшлись на 1:0.

Чотири попередні матчі між цими командами завершувались нульовою нічиєю. Сьогодні от - перемога Уругваю, яка має додати підопічним Табареса впевненості напередодні чергового туру кваліфікації.

Тэги: Луис Суарес, сборная Уругвая, Франция, Чемпионат мира 2014